W sobotę 9 czerwca w Jedliczu na ponad 6-cio kilometrowej trasie rozegrano IX edycję Ogólnopolskiego Biegu Ulicznego "Jedlicka Siódemka".Ze względu na warunki pogodowe bieg okazał się sporym wyzwaniem. Pomimo tego na trasę wystartowało ponad 200 biegaczy i nordic walkerów. Wśród bieczy pierwszy na mecie pojawił się Hubert Wierdak, wśród nordic walkerów najlepszy był Marcin Michalec.
Komentarze
Dodaj komentarz