Wakacje rozpoczęte. Uczniowie z Gminy Jasło zakończyli rok szkolny

Wakacje rozpoczęte. Uczniowie z Gminy Jasło zakończyli rok szkolny
fot. Gmina Jasło

Uczniowie i przedszkolaki z Gminy Jasło zakończyli rok szkolny, rozpoczynając długo wyczekiwane wakacje.

Zobacz zdjęcia
Blisko 800 uczniów szkół podstawowych oraz 260 wychowanków oddziałów przedszkolnych z terenu Gminy Jasło oficjalnie zakończyło rok szkolny 2025/2026. Dla dzieci i młodzieży rozpoczął się tym samym czas wakacyjnego odpoczynku po wielu miesiącach nauki i codziennych obowiązków.

W uroczystościach kończących rok szkolny uczestniczyli przedstawiciele władz samorządowych. Wójt Gminy Jasło Wojciech Piekoś odwiedził Szkołę Podstawową Nr 2 w Osobnicy, gdzie wspólnie z uczniami, nauczycielami oraz rodzicami uczestniczył w oficjalnym zakończeniu roku szkolnego.
Podczas wydarzenia w Szkole Podstawowej Nr 1 w Osobnicy Wójta reprezentował Piotr Sikora, Kierownik Referatu Organizacyjno-Społecznego i Oświaty.

Ważnym elementem uroczystości było wręczenie nagród dla najlepszych uczniów ze wszystkich szkół działających na terenie gminy. Wyróżnienia przyznane przez Wójta Gminy Jasło trafiły do uczniów, którzy osiągnęli szczególne sukcesy edukacyjne i wyróżniali się wysokimi wynikami w nauce.

Zakończenie roku szkolnego było symbolicznym podsumowaniem kolejnych miesięcy pracy uczniów, nauczycieli i wychowawców, a dla dzieci i młodzieży oznacza rozpoczęcie długo wyczekiwanych wakacji.

Komentarze

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Portal nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.