7 drużyn wzięło udział w "Turnieju piłkarskich legend Gminy Chorkówka końca XX wieku" jaki rozegrany został w niedzielę 8 lipca na stadionie "Jasiołki" Świerzowa Polska. Organizatorami turnieju byli "Prawi i młodzi": Monika Subik, Iwona Skalska, Wojciech Żurkiewicz, Grzegorz Węgrzynowski, Piotr Kozubal i Jan Rodzinka.
Drużyny podzielono na dwie grupy. W pierwszej znaleźli się reprezentanci Kopytowej, Faliszówki i Zręcina. W drugiej Żeglec, Chorkówki, Szczepańcowej i gospodarza Świerzowej Polskiej.Wyniki spotkań grupowych:
Klasyfikacja końcowa turnieju:
1. Szczepańcowa
2. Zręcin
3. Kopytowa
4. Chorkówka
5. Żeglce
6. Faliszówka
7. Świerzowa PolskaWszystkie drużyny za udział w turnieju otrzymały pamiątkowe dyplomy, najlepsze dodatkowo puchary. Statuetkami nagrodzono również najstarszego i najlepszego zawodnika turnieju. Najstarszym zawodnikiem był Jan Żenczakowski z Faliszówki a najlepszym Jakub Hejnar ze Szczepańcowej. Mecze sędziowali: Zenon Wiśniowski, Tomasz Guzik i Tomasz Laskoś.Organizatorzy zapraszają za rok, na kolejna edycję turnieju. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji:
Komentarze
Dodaj komentarz