W środę 15 sierpnia na ulicach Wrocanki i Niżnej Łąki rozegrano Bieg z okazji 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości. Start i meta biegu zlokalizowana było obok Domu Ludowego we Wrocance.
Sześciokilometrową trasę najszybciej pokonał Wojciech Pelczar uzyskując czas 20 minut i 11 sekund. Drugi na mecie był Hubert Wierdak, trzeci Kamil Mezglewski. Wśród kobiet najszybciej pobiegła Katarzyna Albrycht (00:22:30) przed Moniką Kawą i Beatą Kandefer.





Komentarze
Dodaj komentarz