W środę po raz pierwszy krośnieńscy kibice koszykówki mogli na żywo zobaczyć zawodników Miasta Szkła Krosno.
Najpierw odbyła się prezentacja drużyny a tuż po niej "Szklany Team" rozegrał towarzyski mecz z drużyną MKS Dąbrowa Górnicza o Puchar Prezydenta Miasta Krosna. Górą okazali się rywale, wygrywając 81:71.
Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z prezentacji drużyny i meczu:





Komentarze
Dodaj komentarz