Do zderzenia renault i peugeota doszło wczoraj (17.11) około godziny 11:00 na ulicy Tysiąclecia w Krośnie, nieopodal skrzyżowania z ulicą Hutniczą.
Młody mężczyzna kierujący peugeotem podczas wykonywania manewru wyprzedzania prawdopodobnie na przejściu dla pieszych i podwójnej linii ciągłej z dużą prędkością uderzył w skręcające w lewo renault. Po zderzeniu kierujący peugeotem stracił panowanie nad kierownicą, zjechał z jezdni i uderzył w dwa przydrożne drzewa, na szczęście "tylko" bokami samochodu.Na miejscu interweniowali strażacy i policjanci a także zespół ratownictwa medycznego, jednak nikt nie potrzebował pomocy medycznej.
REKLAMA
Komentarze
cynik
18.11.2018 11:12
Nieodpowiedzialne cycki urządzają sobie rajdy zgniłkami po mieście. Mam nadzieję, że policja zacznie w końcu surowo karać tego typu zachowanie. Jeśli chcą poszaleć to proszę na płytę poślizgową do WORD w Krośnie.
Komentarze
Dodaj komentarz