17 listopada ulicami Odrzykonia pobiegli uczestnicy II Biegu Niepodległości i Marszu Nordic Walking. Łącznie w zawodach wzięło udział ponad 200 zawodniczek i zawodników.Wśród biegaczy najszybciej 5 kilometrową trasę pokonał Wojciech Pelczar z czasem 16 minut i 28 sekund. Drugi na mecie był Szymon Gużkowski, trzeci Paweł Krochmal. Wśród kobiet triumfowała Anna Skóra, druga na mecie była Anna Klus, trzecia Izabela Zatorska.W zawodach nordic walking triumfował Radosław Niepokój, przed Robertem Janochą i Witoldem Zychem. Wśród kobiet najszybsza była Agnieszka Pasieka, przed Małgorzatą Krawczyk i Agnieszką Galicą-Niepokój.Najlepsi zawodnicy otrzymali dyplomy i nagrody rzeczowe. Wyróżniono również zawodników w poszczególnych kategoriach wiekowych i najlepszych z gminy Wojaszówka.Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z zawodów:
Komentarze
Dodaj komentarz