Duże zainteresowanie PSZOK-iem w Krośnie

Duże zainteresowanie PSZOK-iem w Krośnie
fot. Krośnieński Holding Komunalny

Kiedy i w jakich godzinach można oddać selektywnie zebrane odpady do Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów w Krośnie? O czym trzeba też pamiętać?

W związku z dużym zainteresowaniem mieszkańców, którzy chcą oddać do PSZOK-u selektywnie zebrane odpady, od 17 do 30 listopada br. Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych w Krośnie przy ul. Białobrzeskiej czynny będzie jak w sezonie wiosenno-letnim:
- poniedziałki, wtorki, środy i piątki - w godz. 12.00-19.00,
- soboty - w godz. 8.00-14.00.
- czwartki - nieczynne.

Krośnieński Holding Komunalny przypomina, że mieszkańcy korzystający z usług PSZOK powinni mieć przy sobie dowód osobisty, a w przypadku właścicieli domów jednorodzinnych również kod kreskowy przypisany do konkretnej posesji.
Źródło: Krośnieński Holding Komunalny

Komentarze

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Portal nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.