Trwa budowa kładki łączącej Potok i Krosno

Trwa budowa kładki łączącej Potok i Krosno
fot. Gmina Jedlicze

Trwa budowa kładki na granicy Gminy Jedlicze i Miasta Krosna.

Mieszkańcy Potoka i Krosna mogą odetchnąć z ulgą. Długo oczekiwana inwestycja w postaci kładki dla pieszych przy drodze krajowej nr 28 jest już w zaawansowanej fazie realizacji.
Trwa budowa kładki łączącej Potok i Krosno
Miejsce budowy przed rozpoczęciem prac
Kładka ma rozwiązać problem niebezpiecznego przechodzenia poboczem ruchliwej drogi krajowej, co przez lata stanowiło zagrożenie dla pieszych. - Bezpieczeństwo naszych mieszkańców to absolutny priorytet - podkreślają władze gminy Jedlicze.

Obecnie trwają prace związane z przebudową infrastruktury podziemnej oraz przygotowaniem podpór pod przęsło kładki. Termin zakończenia inwestycji, planowany jest na wrzesień tego roku.
Trwa budowa kładki łączącej Potok i Krosno
Projekt jest realizowany w porozumieniu z Miastem Krosno. Koszt inwestycji po stronie Gminy Jedlicze wyniesie 160 000 złotych.

{rrrArticleSection}13659{rrrArticleSection}
{rrrArticleSection}23441{rrrArticleSection}
{rrrArticleSection}19041{rrrArticleSection}
Źródło: Gmina Jedlicze

Komentarze

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Portal nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.