Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Dębicy uczestniczyli w Krajowym Treningu Pierwszej Pomocy, który odbył się podczas "Dni Żyrakowa". Wydarzenie było okazją do promowania wiedzy z zakresu bezpieczeństwa oraz właściwego postępowania w sytuacjach zagrożenia życia i zdrowia. Policję reprezentowali funkcjonariusze z żyrakowskiego posterunku.
W ubiegłą sobotę, 20 czerwca na terenie stadionu w Żyrakowie funkcjonariusze uczestniczyli w działaniach edukacyjnych skierowanych do mieszkańców powiatu. Podczas spotkania z uczestnikami festynu omawiano zasady zabezpieczenia miejsca zdarzenia oraz prawidłowego wezwania pomocy. Uczestnicy mogli porozmawiać z policjantami i strażakami o właściwym zachowaniu w sytuacjach kryzysowych oraz uzyskać praktyczne wskazówki dotyczące bezpieczeństwa.Stoisko Policji oraz Ochotniczej Straży Pożarnej cieszyło się dużym zainteresowaniem odwiedzających.
Komentarze
Dodaj komentarz