38-letnia kobieta kierująca audi wjechała do przydrożnego rowu w Krościenku Wyżnym, po czym oddaliła się z miejsca zdarzenia. Wiadomo dlaczego.
W poniedziałek (11 kwietnia) około godz. 21, policja została powiadomiona o zdarzeniu drogowym z udziałem samochodu osobowego w rejonie skrzyżowania ul. Kasztanowej i Dworskiej w Krościenku Wyżnym. Pracujący na miejscu policjanci wstępnie ustalili, że kierująca audi, podróżując w kierunku Krosna, straciła panowanie nad pojazdem i wjechała do przydrożnego rowu.


Kierująca o własnych siłach wydostała się z samochodu i chcąc uniknąć odpowiedzialności, oddaliła się z miejsca zdarzenia. Policjanci ustalili rysopis kobiety i chwilę później zatrzymali ją na ul. Północnej w Krościenku Wyżnym.

- 38-latka miała około 2,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Kobieta nie potrzebowała pomocy medycznej. Kilka razy zmieniała przedstawiany przez siebie opis zaistniałej kolizji, poddając w wątpliwość fakt, że w chwili zdarzenia siedziała za kierownicą audi. 38-latka trafiła do policyjnego aresztu, straciła swoje prawo jazdy, a jej samochód został odholowany na parking strzeżony - poinformował podkom. Paweł Buczyński z KMP w Krośnie.


Za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości mieszkance gminy Krościenko Wyżne grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności, a także wysoka grzywna.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.