Pijany mieszkaniec gminy Chorkówka wpadł w ręce policji. Wcześniej wjechał do rowu i uciekł z miejsca zdarzenia.
18 stycznia po godz. 22, policjanci zostali powiadomieni o zdarzeniu drogowym z udziałem osobowego volkswagena na ul. Sienkiewicza w Jedliczu.

Podkom. Paweł Buczyński z KMP w Krośnie poinformował, że ze wstępnych ustaleń wynikało, że kierujący stracił panowanie nad pojazdem i wjechał do przydrożnego rowu, a następnie pieszo oddalił się z miejsca zdarzenia. Policjanci ustalili rysopis kierowcy i rozpoczęli szczegółowe przeczesywanie rejonu w jego poszukiwaniu. Podczas patrolu ul. Tokarskich funkcjonariusze zauważyli mężczyznę, którego wygląd odpowiadał rysopisowi poszukiwanego kierowcy.

- Okazał się nim 29-letni mieszkaniec gm. Chorkówka. Badanie stanu trzeźwości wykazało ponad 2,5 promila alkoholu w jego organizmie. W wyniku kolizji mężczyzna doznał niegroźnych obrażeń ciała i po konsultacji medycznej został zatrzymany w policyjnym areszcie - powiedział podkom. Paweł Buczyński.

29-latkowi grozi wysoka grzywna, kara ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do 2 lat.

~Gibalski

20-01-2022 10:13 11 22

Bardzo dużo pijanych kierowców można spotkać w okolicach Jedlicza. Nie ma tygodnia, żeby ktoś nabuzowany nie wylądował w rowie. Policja musi regularnie prowadzić kontrole trzeźwości w tym rejonie. Pozdrawiam drogówkę Janusz Gibalski.
Odpowiedz

~antypijak

19-01-2022 21:27 14 20

Całkowity brak odpowiedzialności młodego mężczyzny.
Odpowiedz

~A ilu się udało

19-01-2022 14:37 14 18

Powtarzam, strach po Jedliczu jeździć.
Odpowiedz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.