58-letni mężczyzna, który 1 lipca wszedł z nożem na pocztę przy ul. Podwale w Krośnie decyzją Sądu Rejonowego w Krośnie został aresztowany na 3 miesiące.
Do niecodziennego zdarzenia doszło 1 lipca przed godz. 10.00 na poczcie przy ul. Podwale w Krośnie.

- Do wnętrza budynku wtargnął mężczyzna trzymający w ręku nóż. Gdy zażądał od pracownicy placówki wydania pieniędzy, kobieta zaalarmowała ochroniarza. W tym czasie napastnik, na skutek prawdopodobnie omdlenia, osunął się na ziemię - informuje asp. sztab. Paweł Buczyński z Komendy Miejskiej Policji w Krośnie.

Chwilę później, na miejsce dotarła karetka pogotowia i patrole policji. Zespół ratownictwa medycznego udzielił pomocy 58-letniemu napastnikowi, którym okazał się mieszkaniec województwa lubelskiego, czasowo zamieszkały w Krośnie. Mężczyzna został zatrzymany w policyjnym areszcie.

- Funkcjonariusze przesłuchali świadków zdarzenia, a zgromadzony materiał dowodowy przekazali do Prokuratury Rejonowej w Krośnie. Na wniosek prokuratora sąd zastosował wobec mężczyzny areszt tymczasowy na okres 3 miesięcy - dodaje Paweł Buczyński.

~jojo

04-07-2020 15:08 12 34

Maja wszystkie informacje i gościa zamykają w areszcie bez wyroku na 3 miesiące. Areszt stosuje się głownie w celu by oskarżony nie zacierał dowodów. Pytam się jakie dowody chciał on zacierać?? Żyjemy w Korei północnej??
Odpowiedz

~rogol

04-07-2020 14:50 10 34

Zle sie poczul acwiedzial ze: nikkt z dobrego serca mu nie pomoze tourzyl wybiegu.
Na policje dzwonic chetnyuch pelno za pogotowie nie.
Odpowiedz

~Gienek

04-07-2020 11:35 6 33

No....wielkie HALO. NO I CO
Odpowiedz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.