Ogromny sukces młodej judoczki UKS Piętnastka Krosno na Pucharze Europy Kadetów w Bukareszcie. Gratulujemy!
W dniach 17-18 lipca odbył się w Bukareszcie Puchar Europy Kadetów w Judo. W zawodach wystąpiło 402 zawodników z 29 krajów z Europy i Azji. Polskę reprezentowało 18 zawodników - juniorów młodszych. Drugiego dnia zawodów Polskę, ale również Podkarpacie i miasto Krosno reprezentowała Anna Bednarz. Zawodniczka Uczniowskiego Klubu Sportowego Piętnastka i zarazem uczennica II Liceum Ogólnokształcącego w Krośnie, te ważne zawody może zaliczyć do bardzo udanych. Po bardzo ciężkich i chwilami dramatycznych walkach zawodniczka UKS Piętnastka Krosno zdobyła brązowy medal. Na drodze do podium uległa tylko zawodniczce ze Słowenii. Na macie Ania spotkała się także z zawodniczkami z Izraela, Turcji, Austrii, Libanu i Węgier. Szczególnie emocjonującą i zaciętą walkę Ania stoczyła z reprezentantką Austrii. Rozstrzygnięcie nastąpiło w dogrywce trwającej ponad 4 minuty, która zakończyła się zwycięstwem zawodniczki z Krosna. Również w walce o brązowy medal Ania nie dała zawodniczce z Węgier żadnych szans wygrywając przed czasem.
Sukces Ani Bednarz to również sukces trenerów klubowych Mirosława Nowickiego i Grzegorza Morawskiego oraz trenerów kadry narodowej Tomasza Jopka, Artura Zielińskiego i Krzysztofa Gadacza.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.