Kara do 5 lat pozbawienia wolności grozi zatrzymanemu wczoraj 37-latkowi. Mężczyzna w jednym ze sklepów na terenie Jasła ukradł kosmetyki o łącznej wartości 1150 zł. Zatrzymany przebywa w policyjnym areszcie. Niewykluczone, że jeszcze dzisiaj usłyszy zarzuty.
Wczoraj (14.02) po godzinie 16, dyżurny jasielskiej komendy policji został powiadomiony o zatrzymaniu mężczyzny, który w jednym ze sklepów ukradł sporą ilość kosmetyków.

- Interweniujący funkcjonariusz Policji oraz Strażnik Miejski zatrzymali ujętego przez pracownika ochrony 37-latka. Mężczyzna ukrył w plecaku sporą ilość kosmetyków i próbował opuścić sklep bez zamiaru uregulowania należności. Łączna wartość skradzionego mienia wyniosła 1150 zł - informuje komisarz Piotr Wojtunik z jasielskiej policji.

Zatrzymany 37-latek był nietrzeźwy. Policyjny alkomat wskazał w jego organizmie ponad promil alkoholu. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Niewykluczone, że jeszcze dzisiaj usłyszy zarzut kradzieży.

Za popełnione przestępstwo grozi mu kara pozbawienia wolności od 3 miesięcy do 5 lat.

~podatnik

15-02-2022 14:48 6 13

I po WALENTYNKACH
Odpowiedz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.