Sukces zawodniczki UKS Piętnastka Krosno na Mistrzostwach Polski w judo. Anna Bednarz wraca do Krosna z dwoma brązowymi medalami. Gratulujemy!
W Rybniku odbyły się Mistrzostwa Polski juniorów i juniorek w judo. Kub UKS Piętnastka Krosno reprezentowali Ania Bednarz w kategorii wagowej do 63 kg i Filip Bęben w kategorii do 100 kg. Ania po pierwszej przegranej walce z ubiegłoroczną mistrzynią Polski Agatą Pałką i po 3 kolejnych wygranych walkach zdobyła brązowy medal. Filip po dwóch wygranych i dwóch przegranych walkach zajął punktowane piąte miejsce. Zarówno Ania jak i Filip, podopieczni trenera Mirosława Nowickiego, zadebiutowali w kategorii juniorów.

Nie był to jedyny sukces Anny Bednarz. W drużynie mieszanej wystąpiła w kategorii do 70 kg i reprezentowała Klub UKS Galeon Gdynia. Po zaciętych walkach drużyna wywalczyła brązowy medal Mistrzostw Polski.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.