Mieszkańcy Krosna mogą wziąć udział w konsultacjach społecznych, które dotyczą realizacji zagospodarowania parku kieszonkowego przy ul. Piastowskiej w Krośnie.
Skwer przy ul. Piastowskiej w Krośnie jest terenem wymagającym rewitalizacji. Obecnie w tym miejscu znajduje się niewielki plac zabaw, zniszczone alejki i ławki, które nie zachęcają do korzystania z wypoczynku w tym miejscu i wymagają wymiany. Pomimo tego, że całość otoczona jest cennym drzewostanem, teren wymaga wykonania nasadzeń ozdobnych z roślinności niskiej - krzewy, byliny, które zwiększą estetykę skweru oraz zachęcą do odkrywania jego nowych funkcji.

Urząd Miasta Krosna poinformował, że 28 marca o godz. 16.00 na terenie skweru przy ul. Piastowskiej odbędą się konsultacje społeczne. Ich przedmiotem jest wypracowanie, wspólnie z mieszkańcami, koncepcji zagospodarowania terenu skweru. Na jej podstawie zostanie opracowana dokumentacja techniczna parku kieszonkowego.

Można również wypełnić ankietę na stronie www.krosno.konsultacje-spoleczne.pl oraz uzyskać informacje pod numerem telefonu 13 47 43 670.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.