8 kwietnia w Kampusie Techniczno-Sportowym KPU w Krośnie odbędą się IX Targi Pracy, Seminarium branżowe pn. Kluczowe kompetencje pracownika w dobie Przemysłu 4.0. oraz Akademicki Dzień Nauki.
Jak co roku, Targi organizowane są przez Biuro Karier KPU w Krośnie, a zaplanowanym wydarzeniom patronuje Prezydent Miasta Krosna Piotr Przytocki oraz JM Rektor Karpackiej Państwowej Uczelni w Krośnie dr hab. Zbigniew Barabasz, prof. KPU.

Uczestnictwo w Targach Pracy to niepowtarzalna okazja do spotkania w jednym miejscu wielu pracodawców i tych lokalnych, jak i międzynarodowych, oferujących różne stanowiska pracy, praktyk i staży. Targi dają możliwość zapoznania się z aktualną sytuacją na rynku pracy, bezpośredniej rozmowy z przedstawicielem firmy i pozostawienia swojego CV. To także niecodzienna okazja do spotkania z ekspertami i specjalistami rynku pracy.

Targi będą również obfitować w liczne atrakcje. Podczas wydarzenia uczestnicy będą mogli wziąć udział w organizowanych warsztatach i szkoleniach oraz konkursach z ciekawymi nagrodami.

W ramach Akademickiego Dnia Nauki odbędzie się Seminarium branżowe pn. Kluczowe kompetencje pracownika w dobie Przemysłu 4.0, w trakcie którego prelekcje wygłoszą eksperci z Doliny Lotniczej, Platformy Przemysłu Przyszłości oraz firmy Siemens Sp. z o.o.

Akademicki Dzień Nauki KPU w Krośnie to także prezentacje Studenckich Kół Naukowych, prezentacje kierunków studiów, warsztaty przygotowane przez wykładowców i studentów oraz konkursy z nagrodami.

KPU zaprasza pracodawców do uczestnictwa w Targach. Aby dokonać zgłoszenia, należy zapoznać się z Regulaminem IX Targów Pracy oraz wypełnić formularz zgłoszeniowy i przesłać na adres mailowy: biurokarier@kpu.krosno.pl do dnia 31 marca 2022 roku lub skontaktować się z Biurem Karier KPU w Krośnie tel. 13 43 755 18.

Wszelkie informacje dotyczące Akademickiego Dnia Nauki, IX Targów Pracy oraz Seminarium branżowego dostępne są na stronie Biura Karier i Praktyk KPU w Krośnie: https://kpu.krosno.pl/bk/targi-pracy-2022/.

Plakat Targi Pracy KPU Krosno 2022


Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.