Do policyjnego aresztu trafił 38-latek, który w jednej z miejscowości na terenie gminy Jasienica Rosielna wywołał awanturę domową i próbował uciec na skuterze przed policjantami.
W poniedziałek (11 kwietnia) po godz. 21, dyżurny brzozowskiej komendy policji otrzymał zgłoszenie interwencji w jednym z domów na terenie gminy Jasienica Rosielna. Z jego treści wynikało, że doszło tam do awantury domowej.

Skierowani na miejsce funkcjonariusze zastali zgłaszającą. W rozmowie z domownikami ustalili, że awanturujący się mężczyzna oddalił się z miejsca zamieszkania przed przybyciem policjantów. Jednak po chwili ponownie do niego wrócił, gdy tylko mundurowi odjechali radiowozem.

- Ponownie na interwencję przyjechał ten sam patrol. Tym razem awanturnik, chcąc uciec przed policjantami, wsiadł na skuter i w pośpiechu odjechał w kierunku Krosna. Funkcjonariusze podjęli za nim pościg. Używając sygnałów świetlnych i dźwiękowych, dawali kierującemu sygnał do zatrzymania. Kierowca w pewnym momencie zatrzymał pojazd na poboczu i zaczął uciekać pieszo. Po chwili 38-latek znalazł się w rękach policjantów - poinformowała asp. sztab. Monika Dereń z KPP w Brzozowie.

Okazało się, że mężczyzna był pijany. Badanie alkomatem wykazało w jego organizmie ponad 1,5 promila alkoholu. 38-latek trafił do policyjnego aresztu. O jego dalszym losie zdecyduje sąd.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.