18 kwietnia (poniedziałek) w punkcie udziela świadczeń w zakresie "Nocnej i Świątecznej Opieki Zdrowotnej" w Krośnie udzielane będą świadczenia medyczne jedynie w zakresie porad pediatrycznych.
W drugi dzień Świąt Wielkanocnych (18 kwietnia) w punkcie udziela świadczeń w zakresie "Nocnej i Świątecznej Opieki Zdrowotnej" (Krosno, ul. Korczyńskiej 57) udzielane będą świadczenia medyczne jedynie w zakresie porad pediatrycznych (dla dzieci).

Informujemy, że w dniu 18 kwietnia 2022 r. (poniedziałek) Poradnia Nocnej i Świątecznej Opieki Zdrowotnej - Krosno będzie udzielała świadczeń medycznych jedynie w zakresie porad pediatrycznych. Porady internistyczne w tym dniu będzie zabezpieczała Poradnia Nocnej i Świątecznej Opieki Zdrowotnej - Dukla mieszcząca się w NZOZ "VIVA" sp. z o.o., ul. Słowacka 11, 38-450 Dukla - poinformował w niedzielę (17.04) w komunikacie Wojewódzki Szpital Podkarpacki im. Jana Pawła II w Krośnie.

AMBULATORIUM OGÓLNE lekarsko-pielęgniarskie NZOZ VIVA w Dukli
ul. Słowacka 11, tel. 13 433 17 02, 13 492 59 98

Przypominamy: w razie wypadku, groźnego urazu lub nagłego pogorszenia stanu zdrowia należy wezwać Zespół Ratownictwa Medycznego, dzwoniąc na numer 112.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.