Znamy laureatki konkursu zorganizowanego przez Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP w Krośnie, Młodzieżowe Centrum Kariery OHP w Iwonicz, Ośrodek Szkolenia i Wychowania OHP w Iwoniczu oraz Hufiec Pracy 9-10 w Krośnie.
Podstawowym celem konkursu "Fryzjerstwo - zawód z pasją" było rozwijanie wśród młodzieży umiejętności planowania własnej kariery edukacyjno - zawodowej, zainteresowań zawodowych oraz pogłębienie ich wiedzy na temat nauki w zawodzie fryzjera.
Był to konkurs teoretyczny i polegał na wypełnieniu testu wiedzy dotyczącego tematyki związanej z zawodem fryzjera. Test wiedzy składał się z 30 pytań.

Konkurs odbywał się w Młodzieżowym Centrum Kariery OHP w Iwoniczu oraz w Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 2 w Krośnie. Zwyciężczynią została uczennica klasy trzeciej z Hufca Pracy 9-10 w Krośnie Edyta Wójcik z Zespołu Szkół Ponadpodstawowych nr 2 w Krośnie. Drugie miejsce przypadło uczennicy klasy trzeciej z OSiW OHP Iwonicz Barbarze Gankiewicz, a miejsce trzecie zajęła Aleksandra Sieniawska również z Hufca Pracy 9-10 w Krośnie.

Rozdanie nagród odbyło się 17 maja w Krośnie i Iwoniczu. Nagrody w ZSP nr 2 w Krośnie wręczył Dariusz Paczosa, dyrektor CEiPM w Krośnie oraz zastępca dyrektora w ZSP nr 2 w Krośnie Agata Betlej. Natomiast w OSiW Iwonicz nagrody wraz z dyrektorem CEiPM w Krośnie wręczył Mariusz Szymczakowski, kierownik warsztatów szkoleniowych.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.