Hubert Bukowiecki, student Politechniki Warszawskiej, absolwent I LO im. Mikołaja Kopernika w Krośnie (wychowawca Ilona Stankiewicz) został uhonorowany przez Ministra Edukacji i Nauki.
Hubert Bukowiecki z Krosna i Franciszek Gawiński, studenci kierunku Inżynieria Pojazdów Elektrycznych i Hybrydowych na Wydziale Samochodów i Maszyn Roboczych Politechniki Warszawskiej, otrzymali stypendium Ministra Edukacji i Nauki.

Na stronie uczelni można przeczytać, że stypendyści z Politechniki Warszawskiej zostali docenieni za zaangażowanie w prace o charakterze naukowym. W swoich badaniach zajmują się modelowaniem pakowanych próżniowo granulatów. Biorą udział w projektach badawczych, których efektami są publikacje naukowe.

Stypendia Ministra Edukacji i Nauki na rok akademicki 2021/2022 przyznano łącznie 432 studentom. Laureatów wybrano spośród 910 wniosków, które spełniały warunki otrzymania wyróżnienia. Stypendium jest wypłacane jednorazowo i wynosi 17 tys. zł.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.