Zapomniałeś kupić kwiatów w kwiaciarni? Wypadła nieplanowana uroczystość? To już nie problem. W Krośnie, na os. Traugutta pojawił się pierwszy na Podkarpaciu kwiatomat.
Kwiatomat został uruchomiony przy kwiaciarni "Kwiaty u Wioli" przy ul. Kisielewskiego w Krośnie. Automat służący do sprzedaży bukietów kwiatów czynny jest całą dobę.

- Pomysł zrodził się na targach w Poznaniu, gdzie takie urządzenia były prezentowane. Postanowiliśmy kupić taki automat do naszej kwiaciarni do Krosna, by klienci mieli wygodny dostęp do zakupu bukietów, przede wszystkim po godzinach pracy kwiaciarni - mówi właścicielka kwiaciarni "Kwiaty u Wioli".

Kwiatomat w Krośnie

Zakup odbywa się przy pomocy panelu sterującego, za pomocą którego można wybrać bukiet. W kwiatomacie jest do wyboru sześć różnych bukietów. Płatność odbywa się wyłącznie za pomocą karty.

Kwiatomat w Krośnie

Kwiatomat powstał głównie o osobach, które zapomną wcześniej kupić bukiet, przeoczą godziny otwarcia, czy pojawią się inne okoliczności, powodujące, że nie udało się odwiedzić kwiaciarni.

- O dowolnej porze można podjechać pod kwiaciarnię i skorzystać z kwiatomatu - dodaje właścicielka kwiaciarni "Kwiaty u Wioli".

Ankieta

Czy dobrym pomysłem jest zainstalowanie kwiatomatu w Krośnie?

Zagłosuj, aby zobaczyć wyniki ankiety


Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.