W ramach dwudniowej akcji "Trzeźwy weekend" krośnieńscy policjanci zatrzymali jednego nietrzeźwego kierującego.
Przez dwa dni, w sobotę i w niedzielę podkarpaccy policjanci prowadzili działania "Trzeźwy weekend". Miały one na celu zapewnienie bezpieczeństwa uczestnikom ruchu drogowego, poprzez ujawnianie i eliminowanie z ruchu nietrzeźwych kierujących.

Policjanci ruchu drogowego realizowali zadania w wyznaczonych punktach kontrolnych na terenie całego województwa. Sprawdzili stan trzeźwości 14 824 kierujących. Podczas działań ujawnili 45 kierujących, którzy zdecydowali się prowadzić pojazd pomimo wypitego wcześniej alkoholu. 24 kierowców odpowie za popełnione wykroczenie, a 21 za przestępstwo.

- Krośnieńscy policjanci w sobotę około godz. 19:15 na ul. Czajkowskiego w Krośnie zatrzymali do kontroli 36-letniego kierującego mazdą. - Badanie stanu trzeźwości wykazało około 0,9 promila alkoholu w jego organizmie. Funkcjonariusze zatrzymali prawo jazdy mężczyzny. 36-letni krośnianin odpowie przed sądem za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości - poinformował podkom. Paweł Buczyński z krośnieńskiej policji.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.