W Nozdrzcu do Sanu wpadł zaparkowany na przystani promowej, samochód marki Fiat Punto. Na szczęście nikogo nie było w środku.
Do zdarzenia doszło dziś (10.08) po południu w Nozdrzcu w powiecie brzozowskim.

Samochód wpadł do Sanu w Nozdrzu

- W Nozdrzcu do Sanu wpadł, zaparkowany na przystani promowej, samochód. W pojeździe nikogo nie było. Samochód uderzył w przycumowany do brzegu ponton, w którym był mężczyzna. Mężczyzna został lekko ranny, ale nie wymagał hospitalizacji. Strażacy wydobyli samochód na brzeg. Okoliczności zdarzenia zostaną wyjaśnione - informuje Komenda Wojewódzka PSP w Rzeszowie.

[AKTUALIZACJA]


Asp. Joanna Baranowska z KPP w Brzozowie poinformowała, że 32-letni mieszkaniec powiatu brzozowskiego zatrzymał samochód przed wjazdem na prom i wysiadł z niego, nie zabezpieczając go we właściwy sposób. W trakcie, gdy mężczyzna rozmawiał z przewoźnikiem, samochód stoczył się do rzeki.

- W tym czasie, w to miejsce podpłynął ponton. Znajdowały się w nim dwie osoby. Fiat, zsuwając się do rzeki, uderzył zderzakiem mężczyznę płynącego pontonem. Na miejsce wezwano załogę karetki pogotowia ratunkowego. Obrażenia nie były poważne, mężczyzna nie wymagał hospitalizacji - powiedziała asp. Joanna Baranowska.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.