Niemal 115 tys. przejechanych kilometrów, 475 zarejestrowanych uczestników i 8 125 przejazdów - tak wyglądają rekordowe statystyki tegorocznej edycji wyzwania rowerowego "Bądź aktywny z VIVO! Krosno".
VIVO! Krosno podsumowało rezultaty III edycji wyzwania, a te są naprawdę imponujące. Do udziału w akcji zarejestrowało się 475 uczestników, z czego aż 335 osób aktywnie jeździło na rowerze i zbierało punkty za przejazdy. Wspólnie w przeciągu miesiąca "wykręcili" oni niemal 115 tys. km, czyli o 33 tys. km więcej niż w roku ubiegłym. Ponadto odnotowano aż 8 125 aktywności. Dzięki akcji na rower wsiadły setki mieszkańców Krosna i regionu, których udało się zachęcić do regularnej aktywności ruchowej. Tegoroczne wyniki są najlepsze ze wszystkich dotychczas rozegranych edycji - jak dotąd uczestnicy wykręcali ponad 80 tys. kilometrów. Nowością było to, że organizatorzy wyznaczyli 15 wyjątkowych miejsc w Krośnie i okolicach, za odwiedzenie których rowerzyści zdobywali punkty bonusowe.

Przejechane na rowerze kilometry były nagradzane punktami, które można było wymienić na atrakcyjne nagrody m.in.: pobyt w luksusowym apartamencie, vouchery SPA na snookera czy kręgle, karnety miesięczne na siłownię oraz fitness, karnety do kina Helios, bilety do parku linowego, na siłownię i basen, plecaki turystyczne czy słoiki miodu.

Jazda na rowerze to nie jedyna aktywność, do uprawiania której zachęca VIVO! Krosno. 22 sierpnia wystartowała akcja dla biegaczy, która potrwa do 18 września. Szczegóły dostępne są na stronie www.vivo-krosno.pl.

Partnerzy akcji "Bądź aktywny z VIVO! Krosno": Hotel & Restauracja & SPA Pałac Polanka, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Krośnie, Xtreme Fitness Gyms, EuroGym, Deichmann, 4F, Olimp Store.

Alakat akcji Bądź aktywny z VIVO! Krosno

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.