W ramach projektu budżetu obywatelskiego 2022 w Dukli powstaje bulwar nad Jasiołką. Ma być to miejsce odpoczynku dla mieszkańców i turystów.
Bulwar realizowany jest w ramach projektu budżetu obywatelskiego 2022 "Dukielski bulwar - Dukla, ul. Nadbrzeżna". Projekt zgłoszony został przez Zarząd Osiedla w Dukli.

Dudowa bulwarów w Dukli

Przedsięwzięcie polega na budowie obiektów małej architektury wraz z zagospodarowaniem terenu nad Jasiołką w Dukli z zastrzeżeniem, że nie będzie to miejsce kąpieli. Zamontowane zostaną ławki parkowe, leżanki parkowe, kosze na śmieci, stojak na rowery i słupki wygradzające teren.

Dudowa bulwarów w Dukli

Prace ruszyły kilka dni temu. Wykonawcą jest firma KAR-Gum Adam Kargul z Równego a koszt prac ziemnych to 53 tys. zł, zakupu małej architektury to kolejne 14 tys. zł. Planowane jest, że prace zostaną ukończone końcem października br.

~enj

11-09-2022 07:44 8 10

Zeby tak nie wyszlo jak fontanna bezodpływowa ktora słuzy jako postument pod niby pomnik ktorym jest rozsypujacy sie kamien tak ze gospodarka komunalna w dukli ma zajecie w sprzataniu rozsypujacego sie pomnika
Odpowiedz

~Dukielek

09-09-2022 10:27 5 6

Co oni zrobią za 53 tyś jak tej alei jest z 40m krawężnika x50zł + z 120m2 bruku + utwardzenie to już z 30tyś lekko
Odpowiedz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.