13 września 2022 roku odebrane zostały prace ostatniego etapu budowy remizy OSP w Tylawie. Inwestycja realizowana jest od 2015 roku.
W ramach ostatniego etapu wykonane zostały drogi dojazdowe, place z kostki brukowej, ogrodzenie panelowe z cokolikiem z bramą rozsuwaną i instalacja fotowoltaiczna. Wykonawcą prac był Zakład Produkcyjno-Usługowo-Handlowy BOGBUD Bogdan Wronkowicz z Rymanowa.

W parterowym budynku remizy Ochotniczej Straży Pożarnej w Tylawie znajdować się będą pomieszczenia garażowe na strażackie wozy bojowe (2 miejsca), samochód operacyjny, motocykle strażackie, pomieszczenia magazynowe na sprzęt i wyposażenie strażackie, pomieszczenia do obsługi, sprawdzania i naprawy sprzętu oraz zaplecze szatniowo- socjalno- sanitarne, punkt koordynacji i sala odpraw dla strażaków z Ochotniczej Straży Pożarnej w Tylawie.

Budowa remizy OSP w Tylawie trwała od 2015 roku przygotowaniem projektu. Całkowity koszt budowy remizy wraz z drogami dojazdowymi, placem z kostki brukowej, ogrodzeniem i instalacja fotowoltaiczna wyniósł 2 785 246,97 zł.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.