Prywatna Szkoła Wokalno-Aktorska oraz Podkarpackie Biuro Koncertowe zapraszają 10 grudnia br. na wyjątkowy koncert mikołajkowy na "Scenie Pierwsze Piętro" w Domu Nauczyciela w Krośnie.
10 grudnia 2022 r. o godz. 18.00 w koncercie mikołajkowym, w programie Antyputinowskim "Niech żyje Odessa" wystąpi wspaniały artysta Alosza Awdiejew z zespołem. Jest wybitnym piosenkarzem, aktorem, autorem tekstów, artystą Krakowskiej Piwnicy pod Baranami. Jego koncerty cieszyły się i cieszą niezmiennym powodzeniem, gromadzącym szerokie rzesze wielbicieli jego talentu.

- Po sukcesie koncertu artystów Krakowskiej Piwnicy pod Baranami, którzy gościli na "Scenie Pierwsze Piętro" Domu Nauczyciela w Krośnie, koncert Aloszy Awdiejewa będzie kolejnym artystycznym wydarzeniem w Krośnie - mówi Marek Wiatr, twórca "Sceny Pierwsze Piętro" i pomysłodawca koncertów.

Bilety do nabycia w Domu nauczyciela w godz. od 9 do 12 (rezerwacja pod numerem tel. 603 587 476) lub na stronie internetowej kupbilecik.pl.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.