Funkcjonariusze SG z placówki w Sanoku uratowali poszkodowanych w wypadku w Lipowicy. Jako pierwsi przybyli na miejsce zdarzenia i udzielili niezbędnej pomocy.
Ogromny huk usłyszeli wczoraj (23 listopada) funkcjonariusze Straży Granicznej z placówki w Sanoku. Patrol realizował zadania związane z przeciwdziałaniem nielegalnej migracji w miejscowości Lipowica w powiecie krośnieńskim. Jak się okazało, na drodze krajowej doszło do zderzenia dwóch ciężarówek. Patrol natychmiast udał się na miejsce zdarzenia. Szybka reakcja zapobiegła tragedii.

- Z jednej z ciężarówek wydobywał się już dym. Mając na uwadze skalę zdarzenia, strażnicy graniczni ruszyli na pomoc kierowcom. Jeden z nich był uwięziony w kabinie. Mundurowi niezwłocznie pomogli mu w ewakuacji - poinformowała Emilia Sidor z Bieszczadzkiego Oddziału Straży Granicznej.

Tragiczne skutki wypadku w Krośnie. Zmarł kierujący audi
Poszkodowanym w wypadku był także drugi kierowca. Jemu funkcjonariusze Straży Granicznej również udzieli pierwszej pomocy. Sanoccy strażnicy graniczni zabezpieczyli miejsce zdarzenia oraz zaopiekowali się poszkodowanymi do czasu przybycia służb ratowniczych.

~SOMGORSI

25-11-2022 07:54 5 3

Jacy mądrale.
Odpowiedz

~aron

24-11-2022 17:14 3 5

~SOMGORSI - Polska jenzyk trudna jenzyk.
Odpowiedz

~Obserwator

24-11-2022 12:38 7 5

Czytanie ze zrozumieniem się kłania. Piszę czarno na białym ze w tym czasie przebywali w tej miejscowości gdzie wykonywali swoje zadania itp... poczytaj jeszcze raz
Odpowiedz

~SOMGORSI

24-11-2022 10:28 9 4

Nieżle musiało pizgnąć skoro huk z Lipowicy słyszeli w Sanoku.
Odpowiedz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.