Udany wyjazd zawodników Krośnieńskiego Klubu Kyokushin Karate na 38. Mistrzostwa Polski Juniorów i Młodzieżowców Karate Kyokushin w Katowicach.
Znakomity start zawodników Krośnieńskiego Klubu Kyokushin Karate na 38. Mistrzostwach Polski Juniorów i Młodzieżowców Karate Kyokushin w dniu 27 listopada 2022 r. w Katowicach.

W zawodach wzięło udział 213 zawodników z 78 klubów, a organizatorem był Klub Sportowy TKKF Czarni Katowice, kierowany przez sensei Dariusza Łyczko. Sędzią głównym był shihan Andrzej Drewniak, a sędzią technicznym shihan Andrzej Manecki.

zawody w Katowicach

Znakomicie w imprezie zaprezentowali się zawodnicy sekcji karate z Jedlicza. I tak, Aleks Łączak zdobył złoty medal i tytuł Mistrza Polski Juniorów w kata, Alan Bożek zdobył srebro i tytuł Wicemistrza Polski Juniorów w kat.+ 75 kg kumite, a Emilia Frankiewicz wywalczyła brązowy medal Mistrzostw Polski Juniorów w kat. -55 kg  kumite.  

karate zawody w Katowicach

Duże brawa i gratulacje dla zawodników, którzy po raz kolejny udowadniają, że ciężka praca na treningach w połączeniu z codziennym doskonaleniem się w sztuce kyokushin, pozwalają osiągać sukcesy na tak prestiżowej imprezie. W klasyfikacji drużynowej Mistrzostw Polski Juniorów zespół zajął drugie miejsce.                           

Serdeczne podziękowania składamy Gminie Jedlicze za wsparcie dla zawodników.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.