Gminny Ośrodek Kultury w Rymanowie zaprasza 11 grudnia na Jarmark Bożonarodzeniowy. Przewidziano wiele atrakcji zarówno dla najmłodszych, jak i nieco starszych.
W najbliższą niedzielę (11 grudnia) od godzin południowych będzie można poczuć atmosferę zbliżających się w Świąt Bożego Narodzenia. Wszystko za sprawą jarmarku Bożonarodzeniowego zorganizowanego przez Gminny Ośrodek Kultury w Rymanowie.

Już od godziny 11.00 (do godz. 20.00) smaczne jedzonko oraz napoje rozgrzewające zapewni restauracja Zielony Domek z Rymanowa-Zdroju.
O godz. 13.30 w kinie "Sokół" rymanowscy seniorzy zaprezentują "Opowieść Wigilijną".
Godzinę później w sali widowiskowej GOK rozpoczną się warsztaty dla dzieci - świateczne pierniczki.

O godz. 16.00 w starym budynku GOK odbędzie się gra terenowa "Gdzie jest fortuna Ebenezera Scrooge'a". Zadaniem graczy będzie wędrówka poprzez opowieść Dickensa, szukanie wskazówek, rozwiązywanie zagadek i wyśledzenie duchów, które gdzieś ukryły skarb wielkiego skąpca, a taki skarb może pomóc wielu ludziom. Zapisy i kontakt: gryfestiwal.gok@rymanow.pl

Na godzinę 17.00 zaplanowano kolejne warsztaty, tym razem wykonywania kartek i kopert świątecznych.


Tegoroczny Jarmark Bożonarodzeniowy w Rymanowie zakończy koncert Psalmy Dawidowe we współczesnych aranżacjach w wykonaniu Alka Berkowicza z zespołem (bilet wstępu - 45 zł; bilet grupowy minimum 5 osób - 40 zł).

[AKTUALIZACJA]


UWAGA! Jak zapewniają organizatorzy, bilety na koncert Alka Berkowicza będzie można nabyć również przed samym koncertem, nie tylko w przedsprzedaży.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.