Pomagają Weronice i Gai. Społeczność i sympatycy Zespołu Szkół Elektrycznych i Ogólnokształcących w Krośnie zorganizowali w minioną sobotę (17 grudnia) koncert charytatywny.
NOWOŚĆPosłuchaj:
17 grudnia w auli KPU w Krośnie przy ul. Dmochowskiego odbył się koncert charytatywny zorganizowany przez społeczność i sympatyków popularnego krośnieńskiego Elektryka. Całkowity dochód z koncertu zostanie przeznaczony na rehabilitację oraz leczenie Weroniki i Gai.

Koncert charytatywny dla Weroniki i Gai

Weronika, uczennica Zespołu Szkół Elektrycznych i Ogólnokształcących w Krośnie jest na dobrej drodze do odzyskania zdrowia i postanowiła się podzielić pomocą z kimś, komu jest ona jeszcze bardziej teraz potrzebna.

Koncert charytatywny dla Weroniki i Gai

- Tą osobą jest Gaja. Ma 5 lat, urodziła się z wadą serca i zespołem Downa. Weronika spotkała Gaję w szpitalu podczas rehabilitacji. Mimo różnicy wieku poczuła wyjątkową więź z małą wojowniczką, bo tak możemy nazwać dziewczynkę, która wraz z mamą codziennie mozolnymi kroczkami, ciągłymi zajęciami terapeutycznymi pokonuje ograniczenia organizmu w drodze do życia. Ujmujący jest upór, samozaparcie i wytrwałość w pokonywaniu kolejnych zakrętów. To cechy, które łączą bohaterki dzisiejszego wieczoru. Dedykujemy go również Gai, którą Weronika włączyła do obwodu naszych serc - powiedzieli uczniowie Elektryka prowadzący sobotni koncert.

Koncert charytatywny dla Weroniki i Gai

Wystąpili w nim: Weronika Dębska, Szymon Pyzia, Milena Bielecka, Gabriela Kmon, Justyna Kozubal, Wojciech Kozdrój, Maciej Niedziela, Natalia Zima, Magdalena Folta, Bartosz Pelczar, Seweryn Suchar, para taneczna Milena Frydrych i Jarosław Socha, chór szkolny pod kierunkiem Krzysztofa Trybusa oraz zawodniczki klubu Sabonia Ustrobna w pokazie akrobatycznym.

Koncert charytatywny dla Weroniki i Gai

W trakcie koncertu odbyła się licytacja podarowanych przedmiotów i usług, zebrano ponad 7 tysięcy złotych. Wydarzeniu towarzyszył też kiermasz ozdób świątecznych.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć poniżej oraz racji wideo: Weronika dla Gai - Koncert w KPU [WIDEO].

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.