Krośnieński Holding Komunalny został potrójnym laureatem Konkursu "Podkarpacka Nagroda Gospodarcza 2022". Spółka została doceniona w trzech kategoriach.
Krośnieński Holding Komunalny po raz kolejny znalazł się w gronie najdynamiczniejszych i najlepszych z najlepszych firm województwa podkarpackiego. Został też zaliczony do najaktywniejszych gospodarczo przedsiębiorstw naszego regionu, a Kapituła XXI edycji Konkursu "Podkarpacka Nagroda Gospodarcza 2022" uznała, że dzięki osiąganym wynikom w prowadzonej działalności spółka jest lub może stać się wzorem dla innych.

- Dziękujemy Kapitule Konkursu za bardzo pozytywną ocenę naszej spółki oraz prowadzonych przez nas działań i inwestycji. Branża komunalna zmienia się dynamicznie, ale naszym celem niezmiennie jest jak najlepsza praca dla mieszkańców i dla środowiska - mówi Janusz Fic, prezes Krośnieńskiego Holdingu Komunalnego.


Krośnieńska spółka komunalna została laureatem Podkarpackiej Nagrody Gospodarczej 2022 w kategorii - Najlepsza Usługa - dla Regionalnego Centrum Odzysku Odpadów oraz w kategorii - Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych. Spółka otrzymała też Nagrodę specjalną na 25-lecie firmy.

Są to kolejne w tym roku nagrody i wyróżnienia dla Krośnieńskiego Holdingu Komunalnego i Regionalnego Centrum Odzysku Odpadów, którym zarządza spółka.

- Bez bardzo dobrej współpracy z prezydentem Piotrem Przytockim oraz wszystkimi lokalnymi samorządami, które zaufały nam w różnych obszarach naszej działalności, osiągnięcie takich efektów nie byłoby możliwe. Dziękujemy za tą efektywną współpracę - podkreśla Janusz Fic.

~SOMGORSI

03-01-2023 11:29 2 3

Dostają nagrody za to , że ludzie płacą jedne z najwyższych stawek za śmieci w Polsce. Dziś podawali w radio , w pewnym mieście w naszym kraju , podnieśli opłatę od osoby z 11 zł do 19 i rozpętało się piekło . My płacimy po 28 zeta i łaskawie nie podniosą opłaty od nowego roku.
Odpowiedz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.