Posłuchaj:

W poniedziałek (2 stycznia) krośnieńscy policjanci realizowali działania "Trzeźwy poranek".
Policjanci ruchu drogowego wyposażeni w przenośne urządzenia do badania stanu trzeźwości dziś (2 stycznia) od rana prowadzili działania "Trzeźwy poranek". Celem akcji była poprawa bezpieczeństwa użytkowników dróg i eliminowanie z ruchu tych, którzy stwarzają realne zagrożenia, przede wszystkim nietrzeźwych kierowców.

Funkcjonariusze skontrolowali w tym czasie 18174 kierowców. Podczas prowadzonych działań, policjanci ujawnili 22 kierujących, którzy wcześniej pili alkohol. U 10 kierujących pojazdami mechanicznymi badanie wykazało ponad 0,5 promila. W związku z tym kierowcy poniosą odpowiedzialność za popełnienie przestępstwa. Pozostałych 12 odpowie za wykroczenie.

Krośnieńscy policjanci skontrolowali 1140 kierujących. Jeden z kierowców postanowił kierować samochodem, mimo wcześniej wypitego alkoholu.

Pijany Ukrainiec wjechał w budynek
Podkomisarz Paweł Buczyński z KMP w Krośnie poinformował, że na ul. Szopena w Krośnie policjanci zatrzymali 46-letniego kierującego hondą crv mieszkańca gminy Krościenko Wyżne, który miał około 1,3 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.