Maturzyści z Zespołu Szkół Ponadpodstawowych nr 2 im. ks. Stanisława Szpetnara w Krośnie bawili się w sobotni wieczór na studniówce w jednej z sal kompleksu Dwa Serca.
Na sto dni przed maturą swój bal studniówkowy mieli maturzyści z Zespołu Szkół Ponadpodstawowych nr 2 im. ks. Stanisława Szpetnara w Krośnie. Dwie klasy maturalne zorganizowały swoją studniówkę w sobotę 14 stycznia w jednej z sal kompleksu rekreacyjno-rozrywkowego Dwa Serca w Krośnie.

Studniówka ZSP 2 Krosno

Bal rozpoczął dyrektor szkoły Bogdan Skotnicki, który przywitał maturzystów i osoby towarzyszące, nauczycieli i wychowawców oraz rodziców, którzy byli gospodarzami tej imprezy. - To dzięki państwu możemy się tutaj spotkać, dziękuję za trud organizacyjny i za wsparcie finansowe balu maturalnego - zaznaczył Bogdan Skotnicki, życząc przy okazji udanej zabawy.

Studniówka w Krośnie Szpetnar

- Studniówka to bal, który kończy etap beztroskiego, nastoletniego życia i wprowadza Was w dorosłość. Jest to bal, który pozostaje w pamięci na całe życie. Wraz z dyrektorem życzę wszystkim zabawy do białego rana - dodała wicedyrektor szkoły Agata Betlej, po czym wspólnie z dyrektorem przecięła symbolicznie wstęgę inaugurując bal.

Bal studniówkowy Szpetnara w Krośnie

Następnie przy dźwiękach muzyki odbyła się prezentacja par, które chwilę później zatańczyły poloneza pokazowego. Po niej przyszedł czas na tradycyjnego poloneza przy dźwiękach z filmu "Pan Tadeusz", którego zatańczyli pozostali uczniowie a poprowadził go dyrektor szkoły.

Studniówka uczniów Szpetnara

Później przyszedł czas na wspólną zabawę. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć:

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.