Szkoła Podstawowa im. Aleksandra Fredy w Korczynie zorganizowała półkolonię dla uczniów. Na każdy dzień zaplanowano wiele atrakcji.
W tegorocznym wypoczynku uczestniczyło 48 uczniów Szkoły Podstawowej im. Aleksandra Fredry w Korczynie pod opieką wychowawców.


Uczestników półkolonii odwiedzili policjanci, którzy rozmawiali z dziećmi na temat bezpieczeństwa. Dzieci uczestniczyły też w zajęciach z szydełkiem w ręku, warsztatach kulinarnych.

Odwiedziły też artKino i lodowisko w Krośnie. Wzięły też udział w warsztatach malarskich, które przeprowadziła Renata Pelczar - artystka malarka z Korczyny. Wyjaśniła dzieciom, na czym polegają niektóre techniki malarskie. Młodzi artyści, pod okiem gościa, malowali "Martwą naturę".


W piątek, w ostatni dzień zimowiska, w szkole gościli strażacy z Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Krośnie. Przeprowadzili pogadankę z dziećmi na temat bezpieczeństwa podczas ferii zimowych. Na zakończenie uczestnicy zimowiska przygotowali program słowno-muzyczny, podczas którego recytowali wiersze i śpiewali piosenki.
Na zakończenie wszystkie dzieci otrzymały dyplomy za aktywne uczestnictwo oraz słodki poczęstunek

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.