OTOZ Animals Krosno informuje o dalszych losach psa Nero: jest zdrowy, szczęśliwy i gotowy do adopcji.
Przypomnijmy. Nero jest około 4-5 letnim psem w typie owczarka niemieckiego. Został odebrany interwencyjnie na początku 2021 roku.

- Ciężko nam zapomnieć, w jakim stanie był w dniu interwencji. Był skrajnie niedożywiony, z oczu płynęła mu ropa, z pyska żółta piana i przeraźliwie śmierdział. Na domiar złego Nero miał nużeńca- chorobę skóry, przez którą do tej pory miejscami nie ma sierści - pisze OTOZ Animals Krosno w informacji.


Ze względu na traumatyczne przeżycia, był także zaburzony behawioralnie i potrzebna była mu opieka specjalisty. Z tego względu opuścił dom tymczasowy i trafił do hotelu, w którym została mu zapewniona specjalistyczna pomoc. Dzięki temu Nero jest zdecydowanie innym psem, zyskał nowe życie i doszedł do siebie.

Niestety, z przyczyn niezależnych od OTOZ Animals, stracił hotel, w którym do tej pory przebywał. Jednak szybko znalazł już nowe miejsce. Szybciutko się w nim zaklimatyzował i zaprezentował z dobrej strony.

Oskarżony o znęcanie się nad psem
- Dzisiaj Nero Jest zdrowy, szczęśliwy i gotowy do adopcji. Nie sprawia żadnych problemów, jest radosny i pozytywnie nastawiony do nowych osób. Kocha dzieci i inne psy. Jest bezkonfliktowy, grzeczny w domu, ładnie chodzi na smyczy i zna podstawowe komendy. Telefon w sprawie adopcji: 600548706 - informuje OTOZ Animals.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.