Na studniówce bawili się w sobotnią noc maturzyści Zespołu Szkół Ponadpodstawowych Nr 1 w Krośnie, popularnego "Szczepanika".
Studniówka 2023 "Szczepanika" odbyła się w sobotę 11 lutego w jednej z sal kompleksu rekreacyjno-rozrywkowego Dwa Serca w Krośnie.

W balu, na nieco ponad 80 dni przed pierwszym egzaminem dojrzałości, uczestniczyli uczniowie siedmiu ostatnich klas - trzech liceum i czterech techników. Łącznie bawiło się około 200 osób.

Uczestnicy studniówki Szczepanika

W części oficjalnej studniówki uczniowie podziękowali dyrekcji szkoły "za możliwość kształcenia się w dogodnych warunkach, opiekę i troskę okazaną w czasie edukacji", a także wychowawcom za "lata edukacji, w trakcie których pokazywali właściwe rozwiązania, otwierając umysły, przygotowując do dorosłości". Ciepłe słowa skierowali także do nauczycieli, dziękując za przekazaną wiedzę, wyrozumiałość i cierpliwość, ale także przeprosili za kłopoty, jakie niekiedy przysparzali. Dyrekcji i wychowawcom wręczyli kwiaty.

Studniówka 2023 Szczepanika Krosno

Następnie okolicznościowe przemówienie wygłosił dyrektor szkoły Dariusz Niepokój. Życzył uczniom zarówno dobrej zabawy podczas studniówki, jak i powodzenia na maturze i w dalszym dorosłym życiu.

Polonez na Studniówce Szczepanika

Oficjalna część studniówki zakończyła się przepięknie zatańczonym przez maturzystów polonezem - najpierw pokazowym, a następnie zatańczyli niemal wszyscy maturzyści.

Zobacz galerię zdjęć:

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.