Na ulicy Dukielskiej w Miejscu Piastowym doszło do potrącenia nastolatki przez busa.
Policjanci ustalają okoliczności potrącenia nastolatki, do którego doszło dziś (3 marca) około godz. 13 na ulicy Dukielskiej w Miejscu Piastowym.

Wypadek w Miejscu Piastowym, poszkodowany motocyklista [WIDEO]
Kierujący busem marki Mercedes-Benz Vario, jadąc w kierunku Dukli, potrącił na przejściu dla pieszych 15-latkę. Nastolatka z obrażeniami ciała została przetransportowana do szpitala.

~kler

07-03-2023 16:45 1 1

Proszę nie siać fałszywej, wrogiej propagandy. Oświadczamy z pełną odpowiedzialnością, że chodzimy po pasach i nie jak święte krowy środkiem ulicy.
Odpowiedz

~mp

06-03-2023 20:32 2 4

W ciągu paru ostatnich lat potrącono (łącznie ze skutkiem śmiertelnym) parę osób już. Może czas postawić znak drogowy: Uwaga wypadki ? Zresztą to okolica kościoła, i jaki przykład daje innym kler miejstecki który często przechodzi nie po pasach tylko środkiem ulicy, niczym święte krowy? Potem parafianie robią tak samo i stwarzają zagrożenie takimi zachowaniami. A potem oczywiście wszystko wina kierowców.
Odpowiedz

~Olp

03-03-2023 22:56 2 6

Trzeba przejścia dla pieszych robić jeszcze bliżej ronda to nie będzie wypadków...
Odpowiedz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.