W Humniskach doszło do dachowania samochodu osobowego. Kierowca uciekł z miejsca wypadku, zostawiając w aucie dwoje pasażerów.
Do wypadku doszło wczoraj (7 marca) około godz. 14 w Humniskach, na tzw. "nowej drodze".

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierowca audi jechał z nadmierną prędkością, w wyniku czego starcił panowanie nad pojazdem, uderzył w betonowy przepust, a następnie w słup i dachował. Kierowca uciekł z miejsca zdarzenia. Kobieta i mężczyzna, którzy byli pasażerami auta, potwierdzili fakt ucieczki kierowcy. W wypadku ranna została 44-letnia pasażerka audi.

wypadek w Humniskach

- Funkcjonariusze z wydziału patrolowo-interwencyjnego Komendy Powiatowej Policji w Brzozowie szybko ustalili, kto kierował samochodem i zatrzymali go. Okazało się, że 48-letni mieszkaniec powiatu brzozowskiego był nietrzeźwy. Badanie wykazało w jego organizmie ponad 0,5 promila alkoholu. 48-latek trafił do policyjnego aresztu. Dzisiaj o jego dalszym losie zadecyduje prokurator - poinformowała asp. Joanna Baranowska z KPP w Brzozowie.

REGION. Tir z alkoholem na boku w Humniskach
Pasażerowie audi byli trzeźwi. 48-latek przyznał się, że kierował audi i spowodował wypadek. Policjanci ustalili, że mężczyzna ma dodatkowo czynny zakaz prowadzenia pojazdów.

~Gibalski

11-03-2023 12:43 3 3

Już czas najwyższy zabierać pojazdy kierowcom jadącym na podwójnym gazie. Chociaż z tego Audi to już kupa złomu.
Odpowiedz

~Hiobowski

09-03-2023 13:23 6 5

Pasażerowie jadący z nietrzeźwym kierowcą, również powinni odpowiadać za to, że pozwolili pijanemu zasiąść za kierownicą. Jednak w powiecie brzozowskim, istnieje lokalne przyzwolenie na prowadzenie po alkoholu.
Odpowiedz

~Rygor

08-03-2023 20:58 8 8

Prawo jazdy zabrać to za mało, dalej będzie jeździł tylko bez. Samochód zabrać każdemu pijakowi i tak dowalić by nie kupił drugiego.
Odpowiedz

~Pan

08-03-2023 15:20 3 6

I wiadomo dlaczego uciekł .
Odpowiedz

~xxx

08-03-2023 11:52 2 12

Zabrać dożywotnio prawo jazdy..... tylko tak można nauczyć i8nnych rozumu.
Odpowiedz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.