Policjanci wyeliminowali z ruchu pijanego kierującego oplem. 59-latek miał około 1,2 promila alkoholu w organizmie. Mężczyźnie grozi wysoka grzywna, sądowy zakaz prowadzenia pojazdów, a nawet kara więzienia.
Wczoraj po godz. 17 w miejscowości Łęki Dukielskie, policjanci krośnieńskiej drogówki zatrzymali do kontroli kierującego oplem. Za kierownicą pojazdu siedział 59-latek, którego zachowanie wskazywało, że może znajdować się pod wpływem alkoholu. Badanie stanu trzeźwości mężczyzny potwierdziło podejrzenia interweniujących policjantów. Kierujący miał około 1,2 promila alkoholu w swoim organizmie.

Policjanci zatrzymali prawo jazdy pijanemu 59-latkowi, wobec którego zostanie wszczęte postępowanie w związku z popełnieniem przestępstwa. Za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości mężczyźnie grozi wysoka grzywna, sądowy zakaz prowadzenia pojazdów, a nawet kara więzienia.

Pijana kobieta doprowadziła do zderzenia
Apelujemy, aby po wypiciu alkoholu nie wsiadać za kierownicę żadnego pojazdu! Kierowanie w stanie nietrzeźwości, to nie tylko przestępstwo, ale przede wszystkim zagrożenie życia i zdrowia kierującego, podróżujących z nim pasażerów, a także innych użytkowników drogi.

~antypijak

16-03-2023 13:30 11 29

Zastanawiam się gdzie mają rozum osoby zasiadający za kierownicą po spożyciu alkoholu? Czy wysokie kary za takie przestępstwa nie skutkują? Na co liczą, że jakoś to będzie i znowu się uda dojechać pijanym do celu?
Odpowiedz

~Jedliczanka

16-03-2023 11:33 15 28

Apelować to mało,trzeba więcej kontroli ,nie czujemy się bezpieczni na dogach jak pijani jeżdżą.
Odpowiedz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.