Talent i ciężka praca przynoszą efekty. Julia Sechman, uczennica Studia Wokalno Instrumentalnego Krzysztof Zajdel z Krosna, zwyciężyła w konkursie piosenki w Paryżu.
Julia Sechman, uczennica Studia Wokalno Instrumentalnego Krzysztof Zajdel z Krosna, po sukcesach w Rzymie (dwa razy Grand Prix i dwa razy pierwsze miejsce), wzięła udział w Paryżu w konkursie piosenki "Vive la France: etoiles de Paris - 2023".

julia sechamn paryż

Zaśpiewała tam dwa utwory: "U stóp szklanych gór" zespołu Bajm oraz "The power of love" (wyk. Celine Dion i Jennifer Rush). Interpretacja utworów w wykonaniu Julii zachwyciła jurorów, którzy przyznali jej pierwsze miejsce. W nagrodę otrzymała również zaproszenie na konkurs "Baltic Voice 2023", który odbędzie w Litwie.

- Sukcesy napędzają i dodają motywacji do dalszej pracy. Rozpoczynamy z Julką przygotowania do tego konkursu, który odbędzie się na początku lipca tego roku - powiedział Krzysztof Zajdel, który przygotowywał Julię do konkursu w Paryżu.

Julia Sechman miała możliwość wzięcia udziału w konkursie w Paryżu miądzy innymi dzięki wsparciu Starostwa Powiatowego w Krośnie oraz szkoły do której uczęszcza, czyli Michalickiego Zespołu Szkół Ponadpodstawowych w Miejscu Piastowym.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.