Posłuchaj:

Na początku roku zostały ogłoszone konkursy na dyrektorów kilku szkół i jednostek związanych z oświatą w Krośnie. Część z nich została rozstrzygnięta.
Władze miasta Krosna zdecydowały o rozpisaniu konkursów na dyrektorów siedmiu szkół i jednostek związanych z oświatą. W pięciu przypadkach konkursy zostały już rozstrzygnięte.

Dyrektorem Zespołu Szkół Mechanicznych im. Stanisława Staszica pozostanie Bogdan Adamski. Zmiana nastąpi na stanowisku dyrektora Zespołu Szkół Architektoniczno-Budowlanych im. Jana Sas Zubrzyckiego. Lidię Kasińską zastąpi Rafał Krężałek.

Dyrektorem Miejskiej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej pozostanie Monika Prugar, a Zespołu Placówek Oświatowych Teresa Basamania.

Marta Habrat będzie nadal dyrektorem Miejskiego Zespołu Szkół nr 8 (Szkoła Podstawowa nr 8 i Przedszkole Miejskie nr 3).

Na chwilę obecną nie ma jeszcze ostatecznych decyzji w przypadku dwóch zespołów szkół. Do konkursu na dyrektora Miejskiego Zespołu Szkół nr 7 (Szkoła Podstawowa nr 4 i Przedszkole Miejskie nr 1) nie zgłosił się żaden kandydat. Obecnie funkcję tą pełni Elżbieta Wilk. Taka sama sytuacja jest w przypadku Miejskiego Zespołu Szkół nr 3 (Szkoła Podstawowa nr 7 i Przedszkole Miejskie nr 10), gdzie obecnie dyrektorem jest Zofia Sienkiewicz.

~MX19

12-04-2023 07:13 11 18

Jeszcze by Kubita z Turaszówki wymienić za utrzymywanie nisko-poziomowego liceum, w którym brakuje nauczycieli, poziom nauczania sięga dna!
Odpowiedz

~Mądry

11-04-2023 17:48 17 25

Jeżeli ktoś ma trochę zdrowego rozsądku.......to w dzisiejszej dobie czasu nigdy nie zostaje DYREKTOREM....żadnej szkoły. Szkoda życia.....
Odpowiedz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.