Krośnieńscy funkcjonariusze zatrzymali poszukiwanego 42-latka, który posiadał przy sobie środki odurzające. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu i zostanie przewieziony do zakładu karnego, gdzie spędzi najbliższe 12 miesięcy.
Dziś w nocy, policjanci z wydziału prewencji patrolowali rejon osiedla Polanka w Krośnie. Na ul. Szklarskiej zwrócili uwagę na grupę osób spożywających alkohol w miejscu objętym zakazem. W związku z ujawnionym wykroczeniem, funkcjonariusze podjęli interwencję.

W trakcie legitymowania okazało się, że jeden z mężczyzn jest poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności. Kiedy mężczyzna został o tym poinformowany, stał się bardzo agresywny i nie wykonywał poleceń interweniujących funkcjonariuszy. Pozostali członkowie grupy wtórowali zatrzymanemu i wykrzykując wulgaryzmy, nakłaniali policjantów do odstąpienia od realizacji podjętych przez nich czynności służbowych.

Wykorzystując powstałe w ten sposób zamieszanie, mężczyzna starał się opróżnić zawartość kieszeni swojej kurtki, we wnętrzu której znajdowały się trzy opakowania białego proszku. W tym czasie znajomi zatrzymanego stawali się coraz bardziej agresywni, manifestując swoje niezadowolenie wobec działań interweniujących policjantów.

Świerzowa Polska. Pijany z narkotykami
Po chwili, funkcjonariusze skutecznie odseparowali zatrzymanego od grupy towarzyszących mu osób i doprowadzili go do policyjnego aresztu. 42-letni krośnianin został zatrzymany na podstawie sądowego nakazu doprowadzenia do zakładu karnego. Jednak to nie koniec kłopotów mężczyzny, gdyż w trakcie przeszukania policjanci znaleźli przy nim trzy woreczki strunowe z zawartością białego proszku, który okazał się metamfetaminą.

Mężczyzna zostanie przewieziony do zakładu karnego, gdzie spędzi najbliższe 12 miesięcy. Za posiadanie środków odurzających grożą mu dodatkowe 3 lata więzienia.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.