Urząd Miasta Krosna zaprasza na spotkanie konsultacyjne w sprawie projektu Strategii Rozwoju Miasta Krosna na lata 2023-2030.
Trwają konsultacje projektu Strategii Rozwoju Miasta Krosna na lata 2023-2030. 9 maja w godz. 17.00-19.00 w Urzędzie Miasta Krosna przy ul. Staszica 2, w sali obrad Rady Miasta Krosna im. Ignacego Łukasiewicza odbędzie się otwarte spotkanie konsultacyjne. W jego trakcie będzie można zgłosić uwagi do projektu Strategii.

Wnioski i propozycje można zgłaszać także w formie pisemnej (konsultacje trwają do 12 maja 2023 r.)

Uwagi i opinie do projektu Strategii można zgłaszać w wybrany sposób:
- poprzez wypełnienie formularza konsultacyjnego oraz złożenie go osobiście lub przesłanie do Urzędu Miasta Krosna, ul. Lwowska 28A, 38-400 Krosno,
- poprzez przesłanie wypełnionego formularza konsultacyjnego na adres e-mail: strategia@um.krosno.pl,
- poprzez przesłanie wypełnionego formularza konsultacyjnego za pomocą systemu ePUAP na adres elektronicznej skrzynki podawczej Urzędu Miasta Krosna: /UMKrosna/skrytka (rodzaj e-usługi: pismo ogólne do urzędu),
- poprzez wypełnienie formularza elektronicznego na Platformie Konsultacji Społecznych.

Celem konsultacji jest poznanie opinii mieszkańców oraz lokalnych partnerów społecznych i gospodarczych na temat projektu Strategii oraz włączenie ich w proces jej tworzenia.
Szczegóły dostępne są na oficjalnej stronie Miasta Krosna.

~Miasto braku perspektyw

08-05-2023 18:35 5 16

Tej ponurej dziury już nic nie uratuje.
Odpowiedz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.