PANS w Krośnie zaprasza wszystkich miłośników aktywnego spędzania czasu do wzięcia udziału w XI Biegu Sokoła im. dra Stanisława Rabiasza o puchar Rektora Państwowej Akademii Nauk Stosowanych w Krośnie, który odbędzie się 31 maja 2023 roku (środa) na terenie Kampusu Politechnicznego PANS w Krośnie (Suchodół).
Bieg Sokoła organizowany przez krośnieńską Uczelnię oraz Klub Uczelniany AZS PANS Krosno zawsze cieszył się popularnością w lokalnym środowisku, a przez wiele lat na starcie stawiało się ponad 300 zawodników. Obecnie na liście startowej zapisanych jest ponad 50 zawodników. Na zapisy online jest jeszcze 13 dni (do 29 maja 2023 roku).

Do udziału w XI Biegu Sokoła PANS Krosno zaprasza wszystkich, których chcieliby się dobrze bawić, biegnąc, idąc... po prostu pokonując dystans 5 km. W tegorocznej edycji biegu oczywiście nie zabraknie władz PANS, pracowników, studentów, absolwentów oraz przyjaciół uczelni z różnych miast Polski.

Zapisu na bieg można dokonać online za pośrednictwem strony https://dostartu.pl/xi-bieg-soko-a-im-dra-stanis-awa-rabiasza-o-puchar-rektora-v9205 do 29 maja 2023 roku.

Opłata za start w biegu dla wszystkich studentów, którzy zapiszą się online w terminie wynosi jedynie 10 zł, dla pozostałych osób 20 zł. Biegacze, którzy zapiszą się po terminie lub bezpośrednio przed biegiem w biurze zawodów, zapłacą za pakiet startowy 40 zł.

A więcej informacji o biegu na stronie: https://kpu.krosno.pl/azs/bieg-sokola

Plakat XI Biegu Sokoła

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.