Mieszkańcy Krosna mogą wziąć udział w bezpłatnych zajęciach sportowych. Do wyboru jest 8 dyscyplin w kilku kategoriach wiekowych. Sprawdź, jakie.
Urząd Miasta Krosna zaprasza mieszkańców miasta do udziału w bezpłatnych zajęciach sportowych.

Nabór prowadzony będzie od 23 do 26 maja w godzinach od 12:00 do 18:00 w holu hali sportowo-widowiskowej MOSiR w Krośnie przy ul. Bursaki 29. Za realizację zajęć odpowiedzialny jest ich wykonawca Fundacja PK.TRAVEL.PL.

zajecia sportowe krosno

- Bardzo nas cieszy, że mamy w mieście tak wiele osób, które uprawiają sport w mniej lub bardziej zaawansowanej formie. Na stadionie lekkoatletycznym, na bieżni, można zobaczyć biegających ludzi od bladego świtu do późnych godzin wieczornych. Podobnie jest z miłośnikami nordic walkingu, przecież "ludzi z kijkami" można zobaczyć dosłownie wszędzie. Zachęcam i zapraszam na darmowe zajęcia sportowe tych wszystkich, którzy może chcieliby, a nie wiedzą od czego zacząć. Każdy znajdzie coś dla siebie - mówi Bronisław Baran, zastępca prezydenta Krosna.

Zajęcia organizowane będą w ośmiu dyscyplinach sportowych:
- zajęcie z samoobrony (4 grupy - powyżej 25 roku życia)
- pływanie (5 grup - 10-13, 14-18, 19-30, 31-50, powyżej 50)
- wspinaczka na sztucznej ścianie (5 grup - 13-25)
- tenis ziemny (4 grupy - open)
- zumba (5 grup - open)
- joga (5 grup - open)
- nordic walking (4 grupy - open)
- crossfit (5 grup - powyżej 18)

O udziale w zajęciach decydować będzie kolejność zgłoszeń w poszczególnych dyscyplinach sportowych. Zajęcia odbywać się będą na obiektach sportowych zlokalizowanych na terenie miasta Krosna w grupach 10-12 osobowych zgodnie z załączonym harmonogramem i prowadzone będą przez wykwalifikowaną kadrę trenerską.

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie internetowej miasta Krosna.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.