Krośnieński dzielnicowy zatrzymał sprawcę, który chwilę wcześniej z jednego ze sklepów w Krośnie ukradł trzy butelki alkoholu.
Wczoraj (16 maja), około godz. 18, będący w czasie wolnym od służby policjant, parkował swój samochód przy jednym ze sklepów przy ul. Wieniawskiego w Krośnie. W pewnym momencie zauważył wybiegającego z placówki mężczyznę z zakupowym koszykiem oraz pracownicę sklepu alarmującą o zaistniałej kradzieży.

- Bez chwili wahania, policjant pobiegł za wskazanym mężczyzną, który oddalał się w kierunku osiedla bloków mieszkalnych. Chwilę później, dzielnicowy skutecznie przerwał ucieczkę sprawcy, zatrzymał go i przekazał przybyłym na miejsce policjantom - poinformował podkom. Paweł Buczyński z KMP w Krośnie.

Funkcjonariusze ustalili, że sprawcą kradzieży jest 33-letni mieszkaniec gminy Miejsce Piastowe. Łupem złodzieja padły trzy butelki markowego alkoholu o łącznej wartości kilkuset złotych. Dzięki zdecydowanej reakcji dzielnicowego, skradziony towar w stanie nienaruszonym został zwrócony do sklepu, a sprawcę ukarano wysokim mandatem.

~rencista

17-05-2023 12:07 7 11

Może to ten sam co zarąbał 4 danielsy w Biedronce na ul. Naftowej i uciekł?
Odpowiedz

~Gibalski

17-05-2023 12:04 9 10

Trzeba było mu jeszcze przetrzepać portki, żeby zapamiętał że kraść nie wolno.
Odpowiedz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.