Zderzenia dwóch motocykli i samochodu ciężarowego w Lutczy, obrażeń doznał jeden z kierujących jednośladem. Funkcjonariusze wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia.
Do zdarzenia doszło dzisiaj (22 maja) po godz. 11, w Lutczy na drodze krajowej nr 19. Ze wstępnych informacji wynika, że 46-latek kierujący motocyklem marki BMW, najprawdopodobniej nie zachował bezpiecznej odległości i najechał na drugi motocykl marki BMW, którym kierował 43-letni mężczyzna. W wyniku tego, 43-letni motocyklista zjechał na przeciwny pas i uderzył w ciężarową Scanię.

wypadek w Lutczy

Ranny został 43-latek kierujący jednośladem, mężczyzna trafił do szpitala. Wszyscy uczestnicy tego zdarzenia byli trzeźwi.

wypadek w Lutczy

Na miejscu zdarzenia pracują policjanci. Ustalane są dokładne okoliczności tego zdarzenia. Ruch na tym odcinku drogi krajowej nr 19 odbywa się wahadłowo. Utrudnienia mogą potrwać do godz. 14.30.

~szeryf

23-05-2023 21:18 2 1

Niech policja wreszcie weźmie się do roboty i zacznie kontrolować motocyklową szarańczę, poruszającą się niejednokrotnie całym pasem jezdni. Jadą jeden obok drugiego, nawet i po trzech, wyprzedzają na podwójnej ciągłej, pchają się na trzeciego i później są tego skutki - "motocykle są wszędzie".
Odpowiedz

~dziadek

22-05-2023 23:05 2 2

Pasja której finał w najlepszym razie, kończy się w szpitalu na oddziale ortopedii.
Odpowiedz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.